Яким чином можна захиститися від COVID-19 до проведення вакцинації?

Фахівці Міністерства охорони здоров'я України наводять приклади запобіжних заходів, які ви та ваша родина можете вжити, щоб уникнути інфікування:

• часто мийте руки з милом і водою або протирайте їх розчином на спиртовій основі;
  • дотримуйтесь фізичної дистанції у 2 метри з іншими людьми;
  • якомога раніше звертайтеся за медичною допомогою. Якщо у вас або дитини підвищена температура, кашель, утруднене дихання або інші симптоми COVID-19;
  • уникайте людних місць, закритих приміщень з поганою вентиляцією та намагайтеся дотримуватися фізичної дистанції з іншими людьми в громадських місцях;
  • носіть маски, коли перебуваєте в громадських місцях, де вірус може передаватися між людьми і де дотримуватися фізичної дистанції неможливо.
  • добре провітрюйте всі приміщення.

Вакцинація від COVID-19 є добровільною. Але Міністерство охорони здоров’я та Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують зробити щеплення для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також ваших близьких, які можуть бути у групі ризику.

Анонсы событий

Апрель 2021