Вітаємо із Днем захисту дітей !

                                   У світі всі малята — і хлопчики й дівчата — повинні право мати щасливими зростати. В турботливій країні, у люблячій родині  мужнітимуть здорові біляві й чорноброві. Бо очі карі й сірі у злагоді та мирі не  плачуть, а сміються, що «дітками» зовуться.                                                                                            Л.Вознюк

                                        Шановні  діти, батьки та відвідувачі сайту!

Щороку, у перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. Саме тому, святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

Одвічна істина – «діти – наше майбутнє», тому ми повинні зробити все можливе, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним.

Отож, зі святом вас, дорогі юні друзі! Бажаємо вам, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

З повагою, працівники служби у справах дітей Гайсинської райдержадміністрації 

Анонси подій

Гайсинська районна державна адміністрація

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4