Інформація про роботу служби у справах дітей Гайсинської районної державної адміністрації за 2018 рік

Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою реалізації на території району державної політики з питань захисту прав та законних інтересів дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчинення дітьми правопорушень протягом звітного періоду організовано та  проведено 12 засідань Комісії з питань захисту прав дитини на якій було розглянуто 28 питань щодо захисту прав та законних інтересів дітей.

Станом на 31.12.2018 року в банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 91 дитина: із них: 38 – дітей-сиріт, 53 – позбавлені батьківського піклування. Із загальної кількості таких дітей: 53 - проживають у сім'ях опікунів, піклувальників, 30 - у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 3 - у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 5 – на повному державному утриманні у навчальних закладах різних рівнів акредитації.

Протягом звітного періоду службою виявлено, поставлено на первинний облік та внесено до ЄІАС “Діти” 15 дітей-сиріт та дітей. позбавлених батьківського піклування, із яких 10 дітей влаштовано під опіку, піклування, 2 дитини до діючого дитячого будинку сімейного типу та 3 дитини до діючих прийомних сімей.

Службою у справах дітей райдержадміністрації постійно ведеться місцевий облік дітей, які підлягають усиновленню. Станом на 31.12.2018 р. на обліку перебуває 35 дітей вказаної категорії. Протягом 2018 року громадянами району усиновлено 3 дитини, позбавлених батьківського піклування. За звітний період проведено перевірок по вивченню умов проживання та виховання 12 усиновлених дітей, порушень прав дітей не виявлено.

Працівниками Служби складений та ведеться реєстр житла і майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 16 дітей - сиріт мають житло або його частку у власності та 4 дитини - сироти мають у власності земельний пай. За місцем знаходження майна дітей за поданням служби у справах дітей забезпечується його збереження та вживаються заходи щодо встановлення над ним опіки.

Решта дітей, які перебувають на обліку Служби та не мають у власності житла знаходяться на квартирному обліку у виконавчих комітетах міської та сільських рад району.

В районі діє районна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Гайсинському районі на 2015-2019 роки.

У 2018 році за кошти субвенції з державного бюджету 2-м особам із числа дітей-сиріт, які є мешканцями нашого району, придбано 3-х кімнатну квартиру з усіма зручностями, а також газифікований 4-х кімнатний будинок із господарськими спорудами в с.Харпачка для особи із числа дітей – сиріт з інвалідністю.

Службою у справах дітей ведеться банк даних дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Станом на 31.12.2018 року на обліку перебувало 9 дітей зазначеної категорії. Протягом звітнього періоду на облік поставлено 4 дитини, знято 2 дітей.

За вказаний період проведено 19 профілактичних рейдів. Під час рейдів обстежено 28 сімей, з них  12 батьків попереджено щодо неналежного виконання ними батьківських обов’язків відносно дітей.

Проведено аналіз виконання індивідуальних планів соціального супроводу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, згідно термінів.

Забезпечено присутність представника органу опіки та піклування на 89 судових засіданнях, де розглядались справи стосовно дітей, або з питань, що зачіпають права дитини

З початку року розглянуто 92 письмових звернень громадян та 24 усних звернення.

Гайсинська районна державна адміністрація

Архів новин

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4