Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом  І півріччя  2020 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  І кв. 2020 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

райдержадміністрації протягом 2019  року

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом   2019 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

Голова Гайсинської

___________ Сергій КАВУН

« ___ »   ____________ 2020 р.

за 2019 рік

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  2019 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціальної  та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації.

« 15 »   жовтня  2019 р.

за  ІІІ кв. 2019 року

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  ІІІ кв. 2019 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціальної  та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації.

райдержадміністрації протягом І півріччя 2019  року

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом  І півріччя  2019 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

« 15 »   липня  2019 р.

за  ІІ кв. 2019 року

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом   ІІ кв. 2019 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціальної  та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації.

« 15 »   квітня  2019 р.

за  І кв. 2019 року

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом   І кв. 2019 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціальної  та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації.

райдержадміністрації протягом 2018  року

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  1 квітня 2004 року № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу   протягом   2018 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

Жовтень 2020