Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Австралії Ентоні Албенізі.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Австралії Ентоні Албенізі.
До кінця зими отримуйте 1 000 гривень від держави на картку Національний кешбек у Дії. Допомога доступна як для дорослих, так і для малечі — оформлюйте кошти на себе й на дітей. Отримати допомогу можна до 28 лютого, тож маєте 3 місяці в запасі.
Заступник начальника ОВА Сергій Здітовецький передав бійцям військової частини А1619 FPV-дронів на суму майже 1,4 млн грн.
Коли купуєте українське, то 40 % від вартості повертається в бюджет країни, а ще 10 % - повертається вам на карту.
У 2024 році більше половини видатків державного бюджету пішло на оборонні цілі. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 10 січня.
У Римі Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Головою Ради міністрів Італії Джорджею Мелоні.
З нагоди цієї події на Вінниччину завітали Міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко та заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
У Римі Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Італії Серджо Маттареллою.
За оперативними даними посів озимих зернових проведено на 325,5 тис. га. Зокрема, озиму пшеницю посіяно на 303 тис. га, озимий ячмінь - на 21 тис. га, озиме жито – на 1,5 тис. га, а озимий ріпак – на 92 тис. га.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.
Гайсинська районна державна адміністрація
Лютий 2025 |