Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  ІІІ кв. 2023 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом  І півріччя  2023 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  ІІ кв. 2023 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  І кв. 2023 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом  2022 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  2022 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  ІІІ кв. 2022 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом  І півріччя  2022 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом   2021 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  І кв. 2022 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  ІІІ кв. 2021 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом  І півріччя  2021 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  ІІ кв. 2021 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом   2020 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  І кв. 2021 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом   2020 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом  І півріччя  2020 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

Згідно з місячними та квартальним планами роботи протягом  І кв. 2020 року колектив управління цілеспрямовано працював над виконанням своїх основних завдань і функцій відповідно до Положення про управління соціального захисту населення Гайсинської районної державної адміністрації.

Сторінка 1 із 2