Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою реалізації на території району державної політики з питань захисту прав та законних інтересів дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчинення дітьми правопорушень протягом звітного періоду організовано та  проведено 12 засідань Комісії з питань захисту прав дитини на якій було розглянуто 28 питань щодо захисту прав та законних інтересів дітей.

Станом на 31.12.2018 року в банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 91 дитина: із них: 38 – дітей-сиріт, 53 – позбавлені батьківського піклування. Із загальної кількості таких дітей: 53 - проживають у сім'ях опікунів, піклувальників, 30 - у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 3 - у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 5 – на повному державному утриманні у навчальних закладах різних рівнів акредитації.

Протягом звітного періоду службою виявлено, поставлено на первинний облік та внесено до ЄІАС “Діти” 15 дітей-сиріт та дітей. позбавлених батьківського піклування, із яких 10 дітей влаштовано під опіку, піклування, 2 дитини до діючого дитячого будинку сімейного типу та 3 дитини до діючих прийомних сімей.

Службою у справах дітей райдержадміністрації постійно ведеться місцевий облік дітей, які підлягають усиновленню. Станом на 31.12.2018 р. на обліку перебуває 35 дітей вказаної категорії. Протягом 2018 року громадянами району усиновлено 3 дитини, позбавлених батьківського піклування. За звітний період проведено перевірок по вивченню умов проживання та виховання 12 усиновлених дітей, порушень прав дітей не виявлено.

Працівниками Служби складений та ведеться реєстр житла і майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 16 дітей - сиріт мають житло або його частку у власності та 4 дитини - сироти мають у власності земельний пай. За місцем знаходження майна дітей за поданням служби у справах дітей забезпечується його збереження та вживаються заходи щодо встановлення над ним опіки.

Решта дітей, які перебувають на обліку Служби та не мають у власності житла знаходяться на квартирному обліку у виконавчих комітетах міської та сільських рад району.

В районі діє районна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Гайсинському районі на 2015-2019 роки.

У 2018 році за кошти субвенції з державного бюджету 2-м особам із числа дітей-сиріт, які є мешканцями нашого району, придбано 3-х кімнатну квартиру з усіма зручностями, а також газифікований 4-х кімнатний будинок із господарськими спорудами в с.Харпачка для особи із числа дітей – сиріт з інвалідністю.

Службою у справах дітей ведеться банк даних дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Станом на 31.12.2018 року на обліку перебувало 9 дітей зазначеної категорії. Протягом звітнього періоду на облік поставлено 4 дитини, знято 2 дітей.

За вказаний період проведено 19 профілактичних рейдів. Під час рейдів обстежено 28 сімей, з них  12 батьків попереджено щодо неналежного виконання ними батьківських обов’язків відносно дітей.

Проведено аналіз виконання індивідуальних планів соціального супроводу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, згідно термінів.

Забезпечено присутність представника органу опіки та піклування на 89 судових засіданнях, де розглядались справи стосовно дітей, або з питань, що зачіпають права дитини

З початку року розглянуто 92 письмових звернень громадян та 24 усних звернення.

Announcements of events

Гайсинська районна державна адміністрація

Архів новин

June 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • DSA
  • About the district
  • News and announcements
  • Economy, investment
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More