Звіт про роботу спостережної комісії райдержадміністрації протягом 2020 року

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року  № 429 з внесеними до неї змінами, надаємо звіт про роботу  протягом   2020 р. спостережної комісії райдержадміністрації.

 

Згідно з піврічними планами роботи протягом  2020 року спостережна комісія райдержадміністрації працювала над виконанням своїх основних завдань і функцій в межах наданих їй повноважень відповідно до Положення про спостережні комісії.

            Протягом  2020  року комісією проведено 12 засідань, на яких розглянуто 13 питань її компетенції. Серед них, зокрема, 10 – організаційних  та 3– тих, які безпосередньо стосуються виконання функцій спостережної  комісії.

З метою надання особам, звільненим з місць позбавлення волі, допомоги у соціальній адаптації та реінтеграції, в своїй діяльності районна спостережна комісія постійно співпрацює з Гайсинським районним відділом з питань пробації філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, Гайсинським ВП ГУНП у Вінницькій області, Гайсинським районним сектором управління державної міграційної служби України у Вінницькій області, Гайсинською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості, управлінням соціального захисту населення   райдержадміністрації та виконкомами місцевих рад. В тісній співпраці з цими органами вирішуються питання щодо сприяння громадянам, які звільнилися з місць позбавлення волі, в оформленні та отриманні паспортів і інших документів, необхідних для вирішення соціально-побутових питань.

Так,  зокрема, протягом  2020 року  8  громадянам, звільненим з місць позбавлення волі  надано консультації  в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації  стосовно  отримання окремих видів державної соціальної допомоги, 2 особам надано одноразову грошову матеріальну допомогу на лікування.  Питання по 4 засуджених взято на контроль щодо готовності надання йому заходів соціального патронажу, зокрема, соціального супроводу у разі звільнення.

Відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії на початку року  звітного року головою комісії через офіційний сайт райдержадміністрації було проінформовано громадськість, про роботу комісії протягом 2019 року та І півріччя 2020 року, а також в лютому 2020 року надано звіт про роботу комісії  за 2019 рік голові райдержадміністрації.

Головою, його заступником та секретарем комісії здійснювався особистий прийом осіб, які звільнились з місць позбавлення волі.  Протягом року до комісії було звернення 5 таких осіб. Під час цих  таких прийомів розглядаються питання щодо надання зазначеним громадянам допомоги у вирішенні соціально-побутових проблем, проводились профілактичні співбесіди щодо їх поведінки в суспільстві і недопущення нових злочинів, надавались роз’яснення щодо їх законних прав та громадських обов’язків, а також, консультації з різних питань з метою сприяння їм в соціальній адаптації. Спостережна комісія при  райдержадміністрації завжди готова надати посильну допомогу у вирішенні проблемних питань та підтримку потребуючим особам звільненим з місць позбавлення волі.

Announcements of events

Гайсинська районна державна адміністрація

Архів новин

June 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • DSA
  • About the district
  • News and announcements
  • Economy, investment
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More