Звіт архівного відділу райдержадміністрації за 2019 рік

Протягом 2019 року в архівний відділ Гайсинської райдержадміністрації надійшло 977 звернень та запитів громадян.

З усіх звернень громадян, які надійшли:

• - 376 соціально-правового характеру, що становить 38,5% від загальної кількості;
  • 205 фактологічних, що становить 21,0% від загальної кількості;
  • 396 майнових, що становить 40,5% від загальної кількості.

За 2019 рік видано 578 архівних довідок, 51 витяг та 348 копій документів.

З усіх звернень, що надійшли 826 вирішено позитивно, що становить 84,5% від загальної кількості звернень, 151 звернення з негативним результатом через відсутність записів в документах, які знаходяться на зберіганні в архівному відділі райдержадміністрації.

Тематика звернень порівняно з минулим роком не змінилась, переважають звернення щодо підтвердження майнових прав на землю, трудового стажу громадян.

Тематика звернень та запитів, які надійдуть до архівного відділу Гайсинської райдержадміністрації протягом 2020 року істотно не зміниться.

У звітному періоді в якості користувачів інформації в архівному відділі не працювали нерезиденти України, яким видавались справи.

У тимчасове користування юридичним особам було видано 69 справ.

Головний спеціаліст архівного відділу

Гайсинської райдержадміністрації                                 Л. ВОЛИНЕЦЬ

Архівним відділом Гайсинської райдержадміністрації у 2018 році підготовлено та передано на розгляд райдержадміністрації: графік передачі документів від виконавчих комітетів місцевих рад, установ, організацій, підприємств до архівного відділу з метою науково-технічного опрацювання та формування Національного архівного фонду. Здійснювалося науково-технічне опрацювання та упорядкування документів постійного зберігання 12 юридичних осіб.

Протягом за звітного періоду архівним відділом надавалася методична та практична  допомога в організації роботи архівних підрозділів організацій та установ.

Організовано роботу експертної  комісії архівного відділу, проведено 9 засідань експертної комісії (ЕК), діяльність якої протоколювалася. Розглянуто 40 питань. З метою поповнення  документів НАФ забезпечено подачу описів 12 юридичних осіб списку №1 на розгляд експертно-перевірної комісії Державного архіву Вінницької області.

У 2018 року головним спеціалістом архівного відділу взято участь у розширеному засіданні колегії, семінарі та розширеному засіданні експертно-перевірної комісії Державного архіву Вінницької області. Подано 9 узагальнюючих зведених інформацій, доповідних записок в Держархів області.

За звітний період архівним відділом здійснено аналіз стану  експертизи цінності та науково-технічного опрацювання документів, що утворилися в діяльності сільських рад району в умовах функціонування об’єднаних територіальних громад, надано 563 довідки соціально – правового, тематичного характеру,  з  підтвердження  майнових  прав  на землю та нерухоме  майно.

Анонси подій

Лютий 2020