Доступ до публічної інформації

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Гайсинської районної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): кабінет 119 (для осіб з обмеженими можливостями);
· поштою на адресу:

23700, Вінницька обл., Гайсинський район, м.Гайсин, вул.1 Травня, 40 (на конверті вказувати "Публічна інформація");

· телефонами - (04334) 2-51-60; 2-11-91
· електронною поштою - rda_Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: райдержадміністрація працює з понеділка по четвер з 800 до 1715 години, а в п'ятницю з 800 до 1600 з перервою на обід з 1200 до 1300 години. Вихідні - субота, неділя.

Форма запиту на інформацію

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні райдержадміністрації (скріншот, ксерокс, фото).

Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами та їх копіями визначено кабінет №119 – юридичний відділ апарату райдержадміністрації.